7 wizyt do perfekcyjnego trawnika!

Soczysty zielony trawnik dzięki naszemu programowi nawożenia!

Program nawożenia - wybór Cracow Lawn Pros

Dlaczego wybór programu nawożenia z Cracow Lawn Pros to najlepszy wybór?

Wybierając program nawożenia z Cracow Lawn Pros mają Państwo pewność rzetelnie wykonanej pracy oraz widoczny skutek wykonanych zabiegów w jak najkrótszym możliwym czasie.

Bezpieczeństwo

Podczas oprysku stosujemy odpowiednie środki bezpieczeństwa aby osiągnąć porządany efekt bez szkód w Państwa ogrodzie oraz bez uszczerbku na zdrowiu naszych pracowników.

Zdrowy ogród

Sukcesywne zabiegi polegające na poprawieniu jakości gleby oraz jej otoczenia będą owocować pięknym i zdrowym ogrodem na lata.

Skuteczność

Efekty oprysku chwastów często są widoczne już na drugi dzień od aplikacji.* (*w zależności od stosowanego zabiegu, najczęsciej jest to ok. 7/14 dni od zabiegu)

Dozowanie

Ilość nawozu/oprysku jest indywidualnie dobierana do zlecenia. Nasze środki są bezpiecznie dla dzieci i zwierząt domowych. Prawidłowe dostosowanie ilości preparatu pozwala uniknąć niechcianych śladów na alejkach oraz uniknąć żółtych plam na trawniku.

Program nawożenia

Pytania odnośnie programu nawożenia

Program jest indywidualnie układany pod Państwa trawnik po wcześniejszych badaniach pozwalających ustalić najlepszą scieżkę działania.

Jest to szereg wizyt w Państwa ogrodzie polegający na każdorazowych zabiegach poprawiających warunki do życia dla trawnika. Najlepszy efekt daje ok. 7 wizyt w sezonie składających się z zarówno nawożenia granulatem jak i oprysk na trawnik. 

Utrzymywanie odpowiedniego poziomu minerałów, pH gleby oraz substancji pomocniczych w środowisku otaczającym nasz trawnik jest kluczem sukcesu – pięknego, zdrowego trawnika którym może cieszyć się cała rodzina.

Program nawożenia jest stosowanym w obrębie czasowym podobnym do okresu wegetacji trawnika. 
Czasami możemy zacząć nawożenie przed rozpoczęciem okresu wegetacji oraz skończyć program po skończeniu procesu wegetacji trawnika. 
Wszystko jest zależne od danego trawnika oraz czego wymaga w danym momencie.

Cracow Lawn Pros
NIP: 6762617009

Media Społecznościowe